Onze Familie Geschiedenis

Startpagina | Wat is er nieuw | Foto's | (Levens)verhalen | Bronnen | Rapporten | Kalender | Begraafplaatsen | Grafstenen | Statistieken | Familienamen
Print Voeg bladwijzer toe

Grietje Kloosterboer

Vrouwelijk 1882 - 1969  (87 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Meer details
Generatie: 1

  1. 1.  Grietje Kloosterboer is geboren op 10 mei 1882 in Erve Groot Baltink; is gedoopt in Bathmen; is gestorven op 09 jun 1969 in Erve Ruimzicht; is begraven in Bathmen.

    Grietje is getrouwd met Teunis Jansen op 02 mrt 1912 in Bathmen. Teunis (zoon van Mannes Jansen en Tonia Wibbelink) is geboren op 22 feb 1886 in Erve Grooten Traast, Bathmen; is gedoopt in Bathmen; is gestorven op 04 okt 1971 in Erve Ruimzicht, Bathmen; is begraven in Bathmen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Geertjen Jansen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 02 mrt 1914 in Erve Ruimzicht Dortherhoek; is gedoopt in Bathmen; is gestorven op 29 apr 2006 in 't Dijkhuis, (V) Bathmen; is begraven op 03 mei 2006 in Algemene Begraafplaats te Bathmen.


Generatie: 2

  1. 2.  Geertjen Jansen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Grietje1) is geboren op 02 mrt 1914 in Erve Ruimzicht Dortherhoek; is gedoopt in Bathmen; is gestorven op 29 apr 2006 in 't Dijkhuis, (V) Bathmen; is begraven op 03 mei 2006 in Algemene Begraafplaats te Bathmen.

    Geertjen is getrouwd met Derk Jan Kloosterboer op 01 jul 1944 in Bathmen. Derk (zoon van Hermannus Kloosterboer en Aaltjen Klijn Velderman) is geboren op 24 dec 1914 in Erve Swormertoren; is gedoopt in Colmschate; is gestorven op 20 jul 2004 in 't Dijkhuis (V) Bathmen; is begraven op 24 jul 2004 in Algemene Begraafplaats te Bathmen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Aaltjen Hermanna Kloosterboer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 20 nov 1944 in Oxe; is gestorven op 20 mei 2020 in Het Dijkhuis (V) Bathmen; is gecremeerd op 26 mei 2020 in Crematorium De Omarming, Zutphen.
    2. 4. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 3

  1. 3.  Aaltjen Hermanna Kloosterboer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Geertjen2, 1.Grietje1) is geboren op 20 nov 1944 in Oxe; is gestorven op 20 mei 2020 in Het Dijkhuis (V) Bathmen; is gecremeerd op 26 mei 2020 in Crematorium De Omarming, Zutphen.

    Aaltjen is getrouwd met Roelof Johan Klein Klouwenberg op 07 dec 1967 in Bathmen. Roelof (zoon van Roelof Johan Klein Klouwenberg en Johanna Roeterdink) is geboren op 07 feb 1942 in Bathmen; is gestorven op 29 mrt 2020 in Deventerweg 15, Bathmen; is gecremeerd op 04 apr 2020 in Crematorium De Omarming, Zutphen. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 4.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Geertjen2, 1.Grietje1)

    Levend is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 6. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 4

  1. 5.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Levend3, 2.Geertjen2, 1.Grietje1)

    Levend is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 7. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 8. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 9. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  2. 6.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Levend3, 2.Geertjen2, 1.Grietje1)

    Levend is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 10. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 11. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 12. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven